Yuasa YTX20L-BS, 12V, 18Ah
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 11 záznamov (zobrazujem 1 až 11)
Cena vrátane DPH
Motobatéria YUASA YTX20L-BS 12V 18AhYuasa SUPER MF AGM sú akumulátory vynikajúce vysokým výkonom a výnimočnou odolnosťou proti vibráciám. Vďaka sulfatačnému obmedzovaču je dramaticky redukovaný problém sulfatácie doštičiek, a tak je zaručená dlhšia životnosť. Batérie Yuasa patrí k najspoľahlivejším a najkvalitnejším batériám na trhu. ... |
YUASA Yuasa YTX20L-BS 12V 18Ah 270A12V 18Ah 270A 175/87/155mm P+ Batéria je dodávaná s pribaleným elektrolytom. |
Motobatéria YUASA (originál) YTX20L-BS, 12V, 18AhPredaj batérií v nezprovozněném stave s ampulkou kyseliny sírovej, rovnako tak ako predaj kyseliny sírovej samostatne, NIE JE možný z dôvodu: Zákon č. 225/2022 Z. z. (CZ) o prekurzoroch výbušnín z 20. augusta 2022 na základe smernice EÚ o zverejňovaní, dovoze, držbe a používaní obmedzených prekurzo... |
Yuasa 12V 18Ah 270A YTX20L-BS12V 18Ah 270A175/87/155mm P+... |
Štartovacia batéria YTX20L-BS YUASA, 12V, 18Ah, 270A, 175x87x155Batéria Yuasa 12V, 18Ah, 270A, 175x87x155, množstvo elektrolytu 0,93, pól+/odvetranie P |
Yuasa 12V 18Ah 270A YTX20L-BS, YTX20L-BS12V 18Ah 270A 175/87/155mm P+ |
YUASA Motobatéria (originál) YTX20L-BS, 12V, 18 Ah, 210 A batéria na vodný scooterBezúdržbový typ AGM - Yuasa SUPER MF - olovená motobatéria, kde elektrolyt je zasiaknutý do skleného rúna (sklolaminátové mikrovlákna), motobatéria je bezúdržbová - nie sú potrebné dolievať destilovanú vodu, maximálny štartovací výkon, vysoká odolnosť proti otrasom a vibráciám, možnosť náklonu cca 3... |
Batéria YUASA YTX20L-BS 12V 18 AH Bezúdržbová DIN 8200012V 18 AH Bezúdržbová DIN 82000 |
Moto batéria YUASA 12V YTX20L-BS 18AhMoto batéria YUASA 12V YTX20L-BS 18Ah zvyšujú výkon až o 30%. |